Vasi Zöld Kosár

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Befőtt, lekvár

"Csupa szilva" befőtt 720 ml

Házi szilvabefőtt, magozott, felezett szilvából, szilvalében. Érdekessége, hogy hozzáadott vizet nem tartalmaz, a szilvát szilvalébe tettük el. Összetvők: szilva, szilvalé, cukor.

1900 Ft / db
1900 Ft/db

Bodza virág lekvár

Bodza virág lekvár! Saját kertészetünkben  bio nemesbodzafáról szedett, permetezéstől és káros szennyeződésektől mentes virágokból készült, szintén kertünkben termesztett alma hozzáadásával. A bodza virág lekvár nemcsak finom, hanem számos jótékony hatással is rendelkezik, amelyek segítenek megőrizni és javítani egészségünket. Használhatjuk sütemények, fagylaltok, palacsintaák ízesítésére is, hogy különleges aromát adjunk nekik.

1600 Ft / db
7.27 Ft/ml

Csokis cseri lekvár

Fűszeres csokoládés cseresznye lekvár sok-sok fahéjjal.  A Magyar Ízek Versényén ezüst fokozattal díjazott termék.  Összetevők: cseresznye,  étcsokoládé, cukor, citromsav, fahéj, citrompektin. 

1700 Ft / db
1700 Ft/db

Csokis eper lekvár

Csokis eper lekvár Csak annyit szeretnék róla írni hogy, aki szereti a csokit és az epret, annak mindenképp meg kell kóstolnia. Mennyei.  A lekvárt minimális cukor hozzáadásával és 75 %-os étcsokoládéval készítem. Hőkezeléssel tartósítom, ezért felbontás után hűtőben tartandó.  Kiszerelés: 285 ml Köszönöm, hogy megtisztelt bizalmával, és az üveget visszahozza!

1800 Ft / üveg
6315.79 Ft/l

Cukormentes 100%-os szilvalekvár 380 gramm

Adalékmentes sült szilvalekvár. Összetevők: szilva. Tartósítószermentes termék, felbontás után hűtve tárolandó.  

3300 Ft / db
3300 Ft/db

Édes Duett 380 gramm

Lekvár-különlegesség, vegyes gyümölcs- (sárgabarack- és feketeszeder-) lekvár. Összetevők: sárgabarack, feketeszeder, répacukor, citromsav, citrompektin.   

2700 Ft / db
2700 Ft/db

Eper-levendula lekvár

Eper-levendula lekvár, mely finoman levendulás és epres. Sütikbe, vagy csak úgy magában nassolva. Hagyományos módon főzve, tartósítószer hozzáadása nélkül, cukorral édesítve 280 ml-es kiszerelésben. Felbontás után hűtőben tartandó. Köszönöm ha az üveget visszahozza.

1800 Ft / üveg
6428.57 Ft/l

Eperlekvár

Magas gyümölcstartalmú házi eperlekvár. Összetevők: földieper (min. 72%), cukor, citromsav, citrompektin.

1900 Ft / db
1900 Ft/db

Erdei gyümölcs lekvár

Erdei vegyes bogyósgyümölcs lekvár. Az idei Magyar Ízek Versenyén arany minősítéssel díjazott termék. Összetevők: fekete szeder, piros ribizli, fekete ribizli, áfonya, málna, szamóca, répacukor, citromsav, citrompektin.

3300 Ft / db
3300 Ft/db

Fahéjas szilvalekvár

Házi jellegű szilvalekvár cukorral, tartósítószer nélkül. Ősszetevők: szilva, répacukor, fahéj. Felbontás után hűtve tárolandó.

2500 Ft / db
2500 Ft/db

Fehér cseresznye üvegben 720 ml

Fehér cseresznye üvegben, csak cseresznye se több se kevesebb. 720 Mles üvegben.

2900 Ft / db
2900 Ft/db

Feketeribizli lekvár

Saját termesztésű gyümölcs magas vas és C vitamin tartalommal rendelkezik, hagyományos módon főzöm és paszírozom (mag nélküli). Vegyszermentesen hőkezeléssel tartósítom ezért felbontás után hűtőben tartandó, 280 ml-es kiszerelésben kapható.  Köszönöm szépen, hogy megtisztelt bizalmával és az üveget visszahozza. 

1800 Ft / üveg
6428.57 Ft/l