Vasi Zöld Kosár

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres
Kezdőlap Termelőink Hováth András

Hováth András

Horváth Andrásnak hívnak és őstermelőként 2,5 Ha-on 

1998 óta termesztek almát intenzív integrált technológiával.

2025 óta bio minősítéssel rendelkezik a gazdaságom

A termesztett fajták: Gála, Jonagold, Idared, Golden,

A Bio termesztésben ezek a fajták kuriózumok, hiszen hagyományos étkezési almákról van szó.

A Bio termesztési technológiában is megőrzik a fajtára jellemző ízt és zamatot.

Almáinkból 100%-os gyümölcslevet is előállítunk.

Kuriózumként Homoktövissel kevert terméket is kínálunk!

 

 

Termékek

Kategóriák
Aktív szűrők Szűrés
Allergének
Állatkísérletmentes
Bio
Parabénmetes
Pálmaolajmentes
Tojásmentes
Cukormentes
Vegán
Tejmentes
sls free
Gluténmentes
Ár szerint

Bio Golden alma I. osztály, 5kg

'Golden Delicious' alma közepesen nagy, kerekded, sárga héjú gyümölcse édes, lédús, roppanós húsú. Bio termesztésből származó. I. osztályú minimum 65 mm átmérőjű.

5250 Ft / zacskó
1050 Ft/kg

Bio Golden alma II. osztály, 5kg

'Golden Delicious' alma közepesen nagy, kerekded, sárga héjú gyümölcse édes, lédús, roppanós húsú. Bio termesztésből származó gyümölcs. II. osztályú kisebb felületi hibákkal, 65 mm alatti méret is lehet benne.  

4250 Ft / zacskó
850 Ft/kg

Bio Idared alma I. osztály, 5kg

Idared alma, középnagy vagy nagy (kb. 170–200 gramm), kissé lapított gömb alakú. Héját élénkpiros mosott fedőszín borítja. Húsa fehéres-sárgás, lédús, kemény, roppanós, íze kellemesen édes-savanykás, harmonikus.  Bio termesztésből származó. I. osztályú minimum 65 mm átmérőjű.

5250 Ft / zacskó
1050 Ft/kg

Bio Idared Alma II. osztály 5kg

Idared alma, középnagy vagy nagy (kb. 170–200 gramm), kissé lapított gömb alakú. Héját élénkpiros mosott fedőszín borítja. Húsa fehéres-sárgás, lédús, kemény, roppanós, íze kellemesen édes-savanykás, harmonikus.  Bio termesztésből származó. II. osztályú Kisebb felületi hibákkal és lehet benne  65 mm átmérő alatti.

4250 Ft / zacskó
850 Ft/kg

Bio Jonagold alma I. osztály, 5kg

Jonagold alma I.osztályú Színe a sárgás-zöld árnyalatoktól a pirosas csíkozottságig terjed. Héja viaszos, sima, apró paraszemölcsökkel, míg húsa lédús, tömött, kellemesen édes-savas ízű. Bio termesztésből származó gyümölcs. I. osztályú minimum 65 mm átmérőjű.

5250 Ft / zacskó
1050 Ft/kg

Bio Jonagold alma II. osztály, 5kg

Jonagold alma II.osztályú Színe a sárgás-zöld árnyalatoktól a pirosas csíkozottságig terjed. Héja viaszos, sima, apró paraszemölcsökkel, míg húsa lédús, tömött, kellemesen édes-savas ízű Bio termesztésből származó gyümölcs. II. osztályú, kisebb felületi hibákkal, 65 mm alatti méret is lehet benne.

4250 Ft / zacskó
850 Ft/kg